Biurka

Jeżeli szukasz biurka o estetycznym wyglądzie i dużej wytrzymałości w codziennym użytkowaniu zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Polecamy nasze standardowe wzory jak również nasza firma realizuje indywidualne projekty klientów . Łączymy drewno ze szkłem jak i metalem . Nasze biurka doskonale komponują się zarówno w pokoju młodzieżowym jak i w aranżacji gabinetowej.

Dla miłośników tradycji rekomendujemy biurka o wybarwieniu naturalnym . Stosowany przez nas atestowany , ekologiczny, półmatowy lakier podkreśli ich piękno i charakterystyczne dla tego gatunku usłojenie . Biurko może być również dostarczone w tzw . surowej postaci do wybarwienia we własnym zakresie lub poddane zabiegowi woskowania lub olejowania .

Kolory również nie stanowią żadnego problemu . Paleta dostępnych kolorów jest szeroka , jesteśmy w stanie dobrać również kolor indywidualnie w przypadku dopasowania kolorystyki do już posiadanych przez klienta mebli .

Meble sosnowe to doskonały wybór . Solidnie i estetycznie wykonane z polskiego drzewa . szczególnie polecane dla alergików . Ich właściwości elektrostatyczne ograniczają przyciąganie kurzu i pozytywnie wpływają na jego ruchy w pomieszczeniu . Dodatkowe ich właściwości higroskopijne regulują stopień wilgotności .

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry